Скандальний закон про медіа. Зеленський провів першу Нацраду реформ. Рева / Фабрикант. НАШ 01.07.20

0 Просмотры

Издатель

Понравился видеоролик "Скандальний закон про медіа. Зеленський провів першу Нацраду реформ. Рева / Фабрикант. НАШ 01.07.20"? Если да, то напиши свой комментарий и поделись им в соцсетях. Тем самым ты поддержишь наш проект. Спасибо!

Описание видео: Гості студії телеканалу НАШ з Владом Волошиним і Анастасією Гусарєвою: – Андрій Рева, міністр соціальної політики (2016-2019 рр); – Світлана Фабрикант, народний депутат VII скликання; Обговорювані теми: – Олександра Клітіна в купальнику оголосила створення власної партії; – Групи вплив в у фракції "Слуга народу"; – Скандальній законопроект про медіа; – Зеленський провів засідання Національної ради реформ; – Майбутні місцеві вибори в Україні. Боротьба за владу в Києві; – Кулеба заявив, що Україна не планує вимагати у Російській федерації грошей за Крим; – Проблема миру на Донбасі; Підпишіться на НАШ bit.ly/2ztIIDm НАШ – ПРЯМИЙ ЕФІР youtu.be/_lj_ZZSQqwc...

Официальный источник видео youtube.com/watch?v=HjraNK_qQ5w именно от туда подгружается разрешенный автором к встраиванию контент и картинки. Авторские права полностью соблюдены!

Категория
Новости Новости УкраиныЯндекс.Метрика